Sale na wesela, imprezy i inne wydarzenia

Gdzie najlepiej zorganizować konferencje?

p { margin-bottom: 0.21cm; }

Kiedyś zorganizowanie konferencji nie przysparzało problemów jeśli chodzi o wybór miejsca, bo nie był on zbyt duży. Obecnie gdy rozwinęła się gospodarka praktycznie w każdym miejscu można ją przygotować. Oferty hoteli prześcigają się aby przyciągnąć jak największą ilość chętnych. Jednak że jeśli chcemy zaskoczyć swoją oryginalnością i dobrym gustem w wyborze miejsca spotkania warto skorzystać z poniższej oferty.

Kopalnia soli w Wieliczce

Pierwszą propozycją jest kopalnia soli w Wieliczce na południu Polski. Posiadają oni kompleks sal znajdujących się sto metrów pod ziemią. Dokładniej są to specjalnie przygotowane do tego celu groty wydrążone w skałach solnych. Każda z nich ma specyficzną dla siebie nazwę, przykładowo sala Warszawa, największa z nich posiada 600 miejsc. Oczywiście wydawać się może, że grota solna jest mało praktyczna bo jest odcięta od elektroniki. Nic bardziej mylnego, cały kompleks konferencyjny w kopalni soli posiada rozbudowany system połączeń z internetem oraz wysokozaawansowany sprzęt audiowizualny.

Nie musimy martwić się także o noclegi dla gości ponieważ w podziemiu są zaaranżowane modernistyczne sypialnie, np. komora Słowackiego (o bardzo intrygującej nazwie).

Centrum Art & Business Zatoka Sztuki w Sopocie

Dla wielbicieli sztuki idealnym miejscem na konferencję będzie Centrum Art & Business Zatoka Sztuki znajdująca się w Sopocie tuż przy molo. Umiejscowienie kompleksu jest bardzo atrakcyjne jeśli chodzi o życie nocne czy też możliwości zwiedzania miasta. W Zatoce Sztuki nowoczesność i dobry gust łączą się z prawdziwą sztuką, mieszczą się tam pracownie artystyczne, sklepiki i butki z najmodniejszym wzornictwem, klub plażowy zaaranżowany tak, że rzeczywiście przypomina prawdziwą morski krajobraz, sala teatralna i koncertowa. Odbywa się tam wiele spotkań, wernisaży, wykładów i innych rodzajów spotkań ze sztuką i kulturą oraz biznesem. Kompleks posiada trzy różne sale konferencyjne, w dwóch z nich możemy napawać się widokiem na Bałtyk, znajdujący się tuż za szklanymi ścianami.

Hala Wysokich Napięć Instytutu Energetyki w Warszawie

Kolejnym bardzo zaskakującym miejscem na organizację konferencji jest Hala Wysokich Napięć Instytutu Energetyki w Warszawie, znajdująca się przy ulicy Mory 8. W stolicy chyba najłatwiej zorganizować tego typu wydarzenie bo wybór miejsca nie stanowi problemu, można sobie więc pozwolić na oryginalność. Hala jest urządzona z rozmachem, jej wysokość równa się z 12-piętrową budowlą dzięki czemu można stworzyć w niej niepowtarzalne efekty wizualne lub interesujące instalacje. Sala konferencyjna ma ponad 2 tysiące metrów kwadratowych powierzchni, masywne betonowe drzwi, które można rozsunąć na wysokość budynku a także generatory elektryczne, które są w stanie odtworzyć błysk i uderzenie piorunów. Jednakże głównie są tam prowadzone rozmaite badania, np. nad energią i możliwością jej wykorzystania w środowisku ale jak widać ofertą konferencyjna jest bardzo atrakcyjna i warto z niej skorzystać.

Wagony konferencyjne PKP

Wagony konferencyjne PKP są świetnym rozwiązaniem dla wiecznie podróżujących uczestników różnego typu spotkań i zebrań. Gdy jesteśmy zmuszeni do wykonywania kilku czynności naraz z powodu braku czasu warto zorganizować konferencję w wagonach Polskich Kolei Państwowych. W trakcie dojazdu do miejsca naszego przeznaczenia możemy wynająć przedział mieszczący okołu 20 osób z dużym stołem konferencyjnym lub oddzieloną dźwiękoszczelną szybą część restauracyjną. PKP chwali się dostępem do internetu oraz możliwością skorzystania ze sprzętu audiowizualnego potrzebnego do przeprowadzenia ważnego spotkania biznesowego.

Narvil Conference & SPA w Serocku

Ostatnią propozycją jest Narvil Conference & SPA w Serocku nieopodal Warszawy. Kompleks znajduje się w uroczym zakątku rzeki Narwi. Centrum jest bardzo rozbudowane, posiada 32 sale konferencyjne więc zapewne każdy znajdzie coś dla siebie. Każda z nich nosi nazwę jakiejś rzeki, co jest świetnym chwytem marketingowym np. Amazonka posiada miejsca dla 1200 osób. Wystrój sal wiąże się bezpośrednio z „wodną” nazwą łącząc dziką naturę z przystosowaniem kompleksu do odbywania ważnych biznesowych czy też naukowych spotkań. Wpływa to bardzo pozytywnie na nastrój osób spotykających się na konferencji.

Dworek Arkadia w Lublinie

więcej na stronie oficjalnej dworku

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *