Sale na wesela, imprezy i inne wydarzenia

Oryginalny lokal na przyjęcie weselne

Każda przyszła młoda para chce, by ich ślub był niezapomniany, dlatego z taką uwagą opracowuje plan uroczystości. Istotnym punktem przygotować weselnego przyjęcia, jest wybór miejsca, w którym będzie się ono odbywało. Niektórzy decydują się na klasyczną salę restauracyjną, udekorowaną według własnego gustu, inny poszukują jednak alternatywnych i oryginalnych rozwiązań.

Na łonie natury

Przyjęcie częściowo zorganizowane na powietrzu, a częściowo w specjalnym namiocie, na pewno zaskoczy gości. W tym przypadku trudno mówić o lokalu, a raczej urokliwej lokalizacji – na przykład ogrodzie. Oryginalną oprawę będą stanowiły także dodatki w stylu rustykalnym, który świetnie pasuje do uroczystości w plenerze. Duża ilość kwiatów i subtelnych ozdób wykonanych z naturalnych materiałów na pewno zachwyci romantyków.

Na statku

Przyjęcie na wodzie? Nic nie stoi na przeszkodzie, by zorganizować przyjęcie na statku. Zazwyczaj mamy do dyspozycji dwa pokłady – na jednym z nich organizowane są miejsca siedzące dla gości oraz bufet z napojami i przekąskami, drugi służy natomiast do zabawy.

Dworek lub zamek

Wiele restauracji znajduje się w oryginalnych dworkach lub zamkach, które będą piękną scenerią dla weselnej zabawy. Aby podkreślić wyjątkowość wybranego miejsca, młodzi mogą wykorzystać jego potencjał również planując oprawę uroczystości – na przykład poprzez wybór zaproszeń i wizytowników w stylu vintage. Panna młoda może nawet zdecydować się na suknię inspirowaną dawną modą.

Wesele w góralskim stylu

Jeśli młoda para pochodzi z południa Polski, ślub w góralskim stylu to z pewnością pomysł, który na długo zapadnie w pamięć gościom. Lokal nawiązujący do góralskiej architektury i stylu, lokalne stroje i muzyka będą tworzyły spójną całość, a przy tym pozwolą na powrót do miejscowych tradycji.

Przyjęcie pod ziemią

Jeśli budżet narzeczonych nie jest napięty, mogą rozważyć również organizację wesela w kopalni soli (na przykład w Wieliczce) lub jaskiniach solnych. Solne komnaty i sam fakt znajdowania się pod ziemią z pewnością sprawią, że przyjęcie będzie jeszcze długo wspominane przez jego uczestników. Kopalnie soli mogą pomieścić nawet kilkuset gości, ale jeśli narzeczeni decydują się na jaskinie solną, muszą się liczyć z koniecznością zorganizowania przyjęcia w mniejszym gronie.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *