Ślubne porady

Słodycze zamiast kwiatów na ślub? Czemu nie!

Ślub oraz wesele jest w życiu wielu osób niezapomnianą ceremonią, która zostaje w pamięci na całe życie. Przygotowania do samej ceremonii oraz imprezy tuż po niej trwają często wiele miesięcy, a najbardziej popularne sale weselne rezerwowane są nawet na kilka lat przed planowaną datą ślubu. W zależności od zasobności naszego portfela ślub może być bardziej kameralny na kilkadziesiąt osób lub też wystawny i w dawnym stylu na sto i więcej gości. Coraz więcej osób jednak decyduje się na mniejsze imprezy weselne z uwagi na stale rosnące koszty. 

Po ceremonii ślubnej w kościele następuje czas na zabawę weselną. Jednak tuż przed nią goście wręczają parze młodej prezenty i kwiaty. Coraz częściej spotkać można zaproszenia, w których wyszczególnione są prośby pary młodej co do prezentów. Często zamiast kwiatów proszą o przyniesienie np. butelki wina, czekoladek lub innych słodkości czy też książek. Jest to dosyć zrozumiała sytuacja, gdyż nie każdy lubi kwiaty oraz chce je otrzymywać. Z innych prezentów mogą mieć o wiele większy pożytek.

Doskonałym pomysłem na zastąpienie kwiatów są różnego rodzaju słodycze. Mogą to być np. dobrej jakości czekoladki, które doceni każda osoba lubiąca słodycze lub np. kosze ze słodyczami, które możemy znaleźć np. w dobrych sklepach internetowych zajmujących się tego typu produktami. Oferty sklepów internetowych zajmujących się sprzedażą słodkości na różne okazje jest bardzo szeroka. Znajdziemy w nich m.in. czekoladki z dedykacją czy inne słodkości pozwalające na uczczenie szczególnych dni w naszym życiu oraz życiu naszych bliskich i znajomych.

Jak widzicie, pomysłów na prezent z okazji ślubu jest bardzo wiele. Nie muszą być to od razu kwiaty czy sprzęt AGD. Czasem wystarczy butelka dobrego wina lub gustownych czekoladek. Warto jest kierować się przy zakupie własną intuicją i pomysłowością. Im bardziej pomysłowy prezent, tym większa frajda z jego dawania oraz otrzymywania. Każda młoda para doceni Waszą pomysłowość i z pewnością będzie bardziej zadowolona z takiego prezentu niż z kwiatów, które po kilku dniach od ślubu zwiędną i będą nadawały się tylko do wyrzucenia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *